Schéma fungovaní rychlaspojka.cz
Přihlášení přes Facebook
Přihlášení Zapomněli jste heslo?
 E-mail: Heslo:
DelamCoUmim.cz je rozhraní pro nábor pomocníků projektu Rychlá Spojka. Projekt se zabývá zprostředkováním drobných služeb a prací (microworking) a funguje na principu spojování poptávky a nabídky.
Hledáte přivýdělek? Chcete dobrou brigádu? Stále přijímáme nové pomocníky na různé činnosti, naše nabídka oborů je velmi široká, uplatnit se zde může opravdu každý! Seznamte se s fungováním tohoto nového dynamického projektu a nezávazně se zaregistrujte!Kutil  |  Živnostník  |  Obchodní společnost

  Proč Rychlá spojka?

  Jak to funguje?

Plus

Pohodlný přísun poptávek

Relevantní poptávky od klientů dostanete vždy pohodlně e-mailem. Vybíráte si sami, o které z nich máte zájem. Ty pak můžete převzít.
Plus

Jednoduchá registrace zdarma

Registrace do systému je bezplatná a zabere vám pouze pár minut. Zapojit se mohou fyzické osoby, živnostníci i firmy. Zkuste to i vy!
Plus

Jistota výdělku

Pomocík, který si převezme poptávku, zaplatí nízkou provizi za zprostředkování. Pokud nevyjde domluva s klientem, provizi vracíme.
Plus

Silné zázemí

Jsme novou a moderní alternativou k inzertním serverům s nabídkou práce. Věnujeme úsilí a čas pro propagaci a rozvoj našeho projektu. Buďte s námi!
  • Registrujete se, stačí pouze zadat e-mail a zvolit heslo. Prohlédnete si, jak systém funguje, a uvidíte detaily volných poptávek.
  • Doplníte si další povinné údaje a vyberete obory, v kterých chcete působit. Poté si necháte svůj účet aktivovat.
  • Po aktivaci účtu si budete moci přebírat volné poptávky EXPRES, případně zasílat klientům cenové nabídky k jejich PROFI poptávkám.
  • Po převzetí poptávky vidíte kontaktní údaje na klienta. Za zprostředkování kontaktu uhradíte uvedenou jednorázovou provizi ze svého kreditu.
  • Zavoláte klientovi, domluvíte si podrobnosti a vykonáte uvedený úkol, práci nebo službu. Odměnu dostanete po skončení práce vždy přímo od klienta.
  • Když označíte úkol jako dokončený, klient Vás může ohodnotit. Čím více odvedené práce máte za sebou, tím více dostane referencí od svých zákazníků.
  • Zkuste to s námi! Registrací se k ničemu nezavazujete, získáte tak přísun zajímavých pracovních příležitostí do vaší e-mailové schránky.
Více informací

EXPRES OBJEDNÁVKA

Prvním typem objednávky, kterou mohou klienti využít, je EXPRES poptávka. Zde je uvedena přímo odměna, kterou klient pomocníkovi nabízí. Poptávku a s ní i kontakt na klienta pak získává pouze ten pomocník, který si ji po přihlášení do administrace převezme první.

PROFI OBJEDNÁVKA

Druhý typ objednávky je PROFI poptávka, kde není uvedena cena. Pomocníci, kteří maji o tuto poptávku zájem, mohou během 48 hodin od zadání zasílat klientovi své cenové nabídky. Ten si poté vybere pomocníka, který zakázku získá.

VAŠE PREZENTACE

Pomocníci mají možnost prezentovat se na webu formou vlastní podstránky. Zde si je mohou klienti najít a poptávat službu přímo u nich. Tato služba je poskytována fyzickým osobám a živnostníkům. Je zakázáno zde uvádět kontaktní údaje.

PLATBY PROVIZÍ

U každé poptávky se zobrazuje výše provize za zprostředkování (buď v Kč nebo v procentech ze zisku pomocníka). Tato provize je jednorázová a hradí se pomocí kreditu při převzetí poptávky. Kredit je možné navýšit prostřednictvím platební brány GoPay nebo převodem na bankovní účet 2000297122/2010.

VRÁCENÍ PROVIZÍ

Pokud domluva s klientem nevyšla, poptávka byla zavádějicí nebo byl váš výdělek nižší, než bylo uvedeno v poptáce, můžete požádat v administraci o vrácení provize za zprostředkování. Žádosti jsou individuálně posuzovány a ověřovány. Zprostředkovací poplatek se vrací ve formě kreditu.

ORGANIZACE SPOLUPRÁCE

Do projektu Rychlá Spojka se může registrovat každá trestně bezúhonná osoba schopná vykonávat vybranou činnost. Projekt je vhodný zejména pro živnostníky, studenty, nezaměstnané ale i důchodce. Nevyžadujeme živnostenský list, nevzniká zde žádný pracovní vztah, jedná se o zprostředkovací služby.

Volné poptávky

V současné době jsou všechny zadané poptávky převzaté jiným pomocníkem.


Zprostředkování služeb a prací

info@rychlaspojka.cz, tel.: 722048732

Jan Matoušek, Hořanská 396, Červené Pečky, IČO: 87805855

Chcete-li se stát pomocníkem, pokračujte ZDE.

gopay